USB флеш накопичувач SANDISK 128GB Dual Drive Ultra USB 2.0 + Type-C (SDDDC1-128G-G35)

Артикул: U0302989Код товару:

Об’єм пам’яті – 128 Gb, інтерфейс – USB 2.0/USB Type-C, матеріал корпусу – пластик/метал, Колір – чорний

558.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

USB флеш накопичувач SANDISK 128GB Dual Drive Ultra USB 2.0 + Type-C (SDDDC1-128G-G35)

Можна легко звільнити місце на смартфоні або швидко передавати файли між пристроями завдяки USB 2.0. Завдяки наявності двостороннього роз’єму USB типу C і традиційного роз’єму USB флеш-накопичувач SanDisk Ultra Dual дає можливість швидко і зручно переміщати файли між смартфонами, планшетами та комп’ютерами. Крім того, додаток SanDisk Memory Zone для Android допоможе керувати пам’яттю пристрою і збереженими даними. USB-флеш-накопичувач SanDisk Ultra Dual — універсальне рішення для нових пристроїв з портами USB типу C і для пристроїв з традиційними портами USB.

Флеш-накопичувач для пристроїв з роз’ємом USB типу C
Розроблений спеціально для пристроїв з роз’ємом USB типу C. Двосторонній роз’єм має універсальну конструкцію, тому він завжди розташований потрібною стороною вгору і його легко вставити без зайвих рухів.

Роз’єми USB Типу C і USB Типу A
Завдяки наявності двох роз’ємів USB-флеш-накопичувач SanDisk Ultra Dual типу C допоможе звільнити місце на смартфоні або планшеті або передавати файли між різними пристроями, які можуть бути обладнані як сучасними портами USB типу C, так і традиційними портами USB типу A.

Додаток Sandisk Memory Zone для зручного управління файлами
Додаток SanDisk Memory Zone надає можливість перегляду, доступу і резервного копіювання всіх файлів з пам’яті телефону у задане місце. Цей додаток також може автоматично переміщати файли з пристрою на флеш-накопичувач для звільнення місця.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “USB флеш накопичувач SANDISK 128GB Dual Drive Ultra USB 2.0 + Type-C (SDDDC1-128G-G35)”

Поки що нема відгуків.