Телевізор LG 49UH610V

LG
Код товару: 49UH610V

49′, 3840 x 2160, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-C, цифровой DVB-S2, так, чорний

22,999.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор LG 49UH610V
Телевізор Ultra HD від LG забезпечує якість зображення, яка в 4 рази перевершує Full HD. 8.3 мільйона пікселів забезпечують ідеальне зображення навіть при перегляді відео з близької відстані. Унікальна IPS матриця забезпечує широкі кути огляду і насичені кольори без спотворення палітри. Додайте до цього потужний звук і отримаєте самі реалістичні враження від перегляду телевізора. Пориньте у світ фантастично чітких і неймовірно живих деталей. Новітня Smart TV платформа WebOS. LG webOS TV створена для комфортного і інтуїтивно зрозумілого використання всіх численних можливостей сучасних Smart телевізорів. Не боріться з технологіями – використовуйте їх можливості на всі сто, легко і без зусиль.

Високоточна IPS панель. Одним з головних переваг наших телевізорів є наявність IPS панелей. Від звичайних матриць їх відрізняє висока реалістичність кольорів і найширші кути огляду при збереженні точності передачі відтінків. Тож не дивно, що професіонали в області відео-обробки воліють IPS всім іншим типам матриць. Зручне меню Smart TV. Легке і ергономічне меню LG webOS дозволяє здійснювати перемикання між відео-сервісами, додатками і телеефіром майже миттєво без необхідності переходу в “великоваговий” хаб Smart TV.

3D Color Mapping. Технологія 3D color Mapping (3D-відображення кольору) забезпечує реалістичну передачу кольору за допомогою алгоритму 3D Gamut Mapping. Це мінімізує колірні спотворення, дозволяючи глядачам насолоджуватися дивно природними квітами. HDR Pro. Функція HDR Pro дозволяє налаштовувати яскравість екрану для отримання проекцій зображень, що мають реалістичну чіткість. Телевізор UHD від LG дозволяє посилювати кольору за рахунок налаштування яскравості екрану для забезпечення максимальної деталізації. Тепер за допомогою функції HDR Pro можна насолоджуватися чітким і яскравим зображенням. WiFi. Бездротова передача контенту з мобільного пристрою (ноутбук, ультрабук, планшет) на телевізор.

Dynamic Color Enhancer. Технологія проводить калібрування і налаштування кольору в динаміці картинки. Active Noise Reduction. Забезпечує більш детальну і реалістичну картинку, скорочуючи небажані шуми і спотворення. HDMI. HDMI отримує сигнали для контенту високої роздільної здатності без спотворення або стиснення, забезпечуючи його чітке відтворення новітніми розважальними HD-пристроями. USB. Просто підключіть USB або зовнішній жорсткий диск до USB порту і переглядайте його вміст на екрані телевізора.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Телевізор LG 49UH610V”

There are no reviews yet.