Процесор AMD Ryzen 5 2400G (YD2400C5FBBOX)

Процесор AMD Ryzen 5 2400G (YD2400C5FBBOX)

4779 грн.

AM4, 4 ядра, 3.60GHz, Radeon Vega 11, L2: 2MB, L3: 4MB, 65W, BOX

Доступність: На складі Артикул: YD2400C5FBBOX Категорія:
Добавить в Лист Желаний
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

Процесор AMD Ryzen 5 2400G (YD2400C5FBBOX)
Процесор AMD Ryzen з вбудованою графікою Radeon Vega оснащений одними з найбільш передових і потужних обчислювальних і графічних видів апаратного обладнання, доступних на сьогоднішній день, об’єднаних в одному процесорі для забезпечення високої продуктивності, необхідної для великих робочих навантажень і ресурсномістких ігор без компромісів.

Особливості мікроархітектури Zen
У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності (SMT). Ядра Zen розроблені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам’ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектури.

Продуктивність і ефективність
Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри і безпеку даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальній енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen таким чином, щоб вона могла відповідати і навіть перевершувати високі вимоги, що стосуються продуктивності і ефективності, не тільки додатків наступного, а й подальших поколінь.

Технологія Smart Prefetch
Алгоритми навчання, які заздалегідь передбачають і предзагружают в кеш-пам’ять необхідні ПО дані для прискорення обчислень і мінімізації часу відгуку.

Характеристики

Тип сокету

AM4

Сімейство процесора

AMD Ryzen

Кількість ядер

4 ядра

Виробник

AMD

Тактова частота ядра

3.60GHz

Графічне ядро

Radeon Vega 11

Теплопакет

65W

Тип поставки

BOX

Країна виробництва

Гонконг

Модель

Ryzen 5 2400G

Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня

L3: 4MB

Об\'єм кеш-пам\'яті 2-го рівня

L2: 2MB

Гарантія (міс.)

36

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Процесор AMD Ryzen 5 2400G (YD2400C5FBBOX)”