Мобільний телефон Apple iPhone 6s 16GB CPO Space Grey Original factory refurbished (FKQJ2RM/A)

Артикул: FKQJ2RM/AКод товару:

1 SIM, IPS, 4.7′, 750 x 1334 pixels, 2 core, 16 Gb, 12 Mpx, так

11 999.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Товари «Refurbished». Що це таке?
Товари Refurbished, – це відновлена техніка. На ділі Refurbished-продукти практично не відрізняються від нових за одним невеликим винятком: покупці їх повернули назад виробнику або продавцю за будь-якої причини. Найчастіше це відбувається, коли новий товар відмовляється нормально працювати через заводського браку. В такому випадку, отримавши назад товар, виробник усуває шлюб, заново тестує працездатність, присвоює товару новий ідентифікаційний номер і лише потім виставляє на продаж з позначкою «Refurbished» і із значною знижкою від початкової ціни. Таким чином, Refurbished – це оновлені товари, які формально вже не можуть називатися новими, однак фактично, все ж, такими є.

На цьому визначення терміна Refurbished не кінчається. Крім шлюбу товар може бути повернутий ще з цілого ряду причин.
Наприклад покупці повернули товар після того, як зрозуміли, що він їм не підходить: колір не той, діагональ екрану менше, ніж потрібно, корпус не з того матеріалу. Навіть якщо девайсом користувалися короткий час, це все ще не used. Виробник протестує його, видалить косметичні сліди використання і визнає новим. Після цього його переупакуют і знову виставлять на прилавок з позначкою «Refurbished». З позначкою «new» продавати його виробник вже не має права.

Що робить Apple при відновленні апаратів?
Заводську перевірку – це дозволяє гранично точно усунути всі несправності
Заміну корпусу і екрану
Присвоюють новий серійний номер
Упаковують в нову коробку разом з новими аксесуарами: навушниками і зарядним пристроєм.

Результат – на 100% робочий iPhone 6 з повним комплектом документації, який виглядає як новий, дуже «смачною» ціною та з гарантією від виробника на території України 12 місяців.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Мобільний телефон Apple iPhone 6s 16GB CPO Space Grey Original factory refurbished (FKQJ2RM/A)”

Поки що нема відгуків.