Комп’ютер INTEL NUC (BOXNUC5CPYH)

Код товару: BOXNUC5CPYH

Неттопи, Intel Celeron N3050 (1.6 GHz) dual-core, 1 x RJ45, 4xUSB 3.0, 65 Вт, Intel HD Graphics, no HDD, без операційної системи, Пам’ять не встановлена

4,303.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Комп’ютер INTEL NUC (BOXNUC5CPYH) – цей революційний, ультракомпактний пристрій надає широкий набір функціональних можливостей в мініатюрному корпусі. Енергоефективний і повнофункціональний ПК, який здатний не тільки задовольнити ваші потреби в продуктивності, але і вміщується на долоні вашої руки. Intel Nuc можна використовувати, де завгодно – в телевізійній абонентської приставці або засобах відеоспостереження, в домашньої розважальної системі або в цифровий інформаційній панелі. Потужність, розміри і універсальність Intel Nuc допоможуть вам переосмислити межі можливого.

Комп’ютер INTEL NUC, доповнений бездротовим модулем Wi-Fi, з інтерфейсом Bluetooth і з підтримкою об’ємного звуку 7.1 ідеально підійде для створення домашніх кінотеатрів, медіа-серверів і мультимедійних центрів у вас вдома. Вбудовані функції безпеки, що допомагають запобігти загрозам і захистити ідентифікаційні і облікові дані, забезпечать вам впевненість і спокій.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Комп’ютер INTEL NUC (BOXNUC5CPYH)”

There are no reviews yet.