Комп’ютер Dell Alienware Aurora R7 (Ai5R78H1RX560-WDG)

Комп’ютер Dell Alienware Aurora R7 (Ai5R78H1RX560-WDG)

32999 грн.

Мультимедійні, Intel Core i5-8400 (2.8 – 4.0 GHz), 1 x RJ45, 1 x USB 3.1 (type-C), 1 x USB type-C, 1TB, 1xUSB 3.1, 460 Вaт, 472.52 x 360.5 x 212 мм, 6xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, 8 ГБ DDR4, AMD Radeon RX 560 2GB, Windows 10 Home

Артикул: Ai5R78H1RX560-WDG Категорія:
Добавить в Лист Желаний
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

У компактному, але легко розширюваному корпусі настільного комп’ютера Aurora ховається високопродуктивна графічна підсистема. Багатьом шанувальникам комп’ютерних ігор потрібні висока продуктивність графічного процесора і високошвидкісна графічна підсистема. Ці вимогливі користувачі приділяють особливу увагу графічному адаптеру, встановленим у системі, і комп’ютер Aurora не обдурить їх очікувань.
Повне занурення — побудуйте свою систему на основі кращих ігрових графічних процесорів, при цьому залишиться місце і для інших важливих складових захоплюючого ігрового середовища — кристального звуку і швидкої роботи мережі.

Центр управління
Центр управління Alienware забезпечує зручний і інтуїтивно зрозумілий доступ до ексклюзивних додатків, включаючи засоби налаштування ефектів підсвічування AlienFX і систему управління електроживленням AlienFusion. Завантаження оновлень і нових версій виконується прямо в центр управління, що перетворює його в постійно розвиваючийся засіб для індивідуального налаштування системи.

Повністю новий захоплюючий дизайн
З Alienware Aurora ви можете жити і дихати високою продуктивністю. Потужний настільний комп’ютер компанії Alienware допоможе вам панувати в мережевій грі. Використовуйте нові регульовані вентилятори, щоб управляти температурою і перемагати конкурентів. Також можна персоналізувати комп’ютер за допомогою різних ефектів підсвічування восьми різних зон.
Зручність модернізації — загляньте всередину корпусу Alienware Aurora ALX, і ви побачите, чому він так легко модернізується. Більшість основних компонентів легко доступні для модернізації та обслуговування без яких-небудь інструментів. У корпусі передбачене підсвічування п’яти зон з живленням від акумуляторів, яке буде працювати навіть при тимчасовому відключенні кабелю живлення.
Доступ з передньої панелі — просто натисніть на першу решітку, щоб отримати можливість підключення USB-пристроїв і звукових кабелів; вам більше не потрібно буде добиратися до задньої панелі корпусу. Порти досить рознесені, щоб зменшити ймовірність зачеплення за передню панель при під’єднанні кабелів. Це дозволяє уникнути небажаного заплутування і дорогого псування.
Доступ до задньої панелі — використовуйте останню у напрямку до задньої стінки вентиляційну решітку в якості ручки, щоб відкрити корпус для модернізації і обслуговування системи. На задній стінці корпуса також є підсвічування для більш зручного підключення і відключення кабелів.

Характеристики

Тип ПК

Мультимедійні

Виробник

Dell

Оптичний привід

DVD±RW

Зовнішні порти і роз'єми

1 x Нeadphone, 1 х Display port, 1 х Microphone

Процесор

Intel Core i5-8400 (2.8 – 4.0 GHz)

Країна виробництва

Тайвань

Об\'єм пам\'яті

8 ГБ DDR4

Об\'єм жорсткого диску

1TB

Графічна система

AMD Radeon RX 560 2GB

Інші роз\'єми

1 x RJ45, 1 x USB 3.1 (type-C), 1 x USB type-C, 1xUSB 3.1, 6xUSB 2.0, 6xUSB 3.0

Діагональ (для моноблоків)

системний блок без монітора

Операційна система

Windows 10 Home

Модель

Alienware Aurora R7

Колір

сірий

Гарантія (міс.)

12

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Комп’ютер Dell Alienware Aurora R7 (Ai5R78H1RX560-WDG)”