Карта пам’яті GOODRAM 8GB microSD class 10 UHS-I (M1A4-0080R11)

Карта пам’яті GOODRAM 8GB microSD class 10 UHS-I (M1A4-0080R11)

267 грн.

micro-SD (Trans-Flash), 8 ГБ, microSD, UHS-I, 10 (МБ/с), чорний

Доступність: Немає в наявності Артикул: M1A4-0080R11 Категорія:
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

Goodram microSDHC сумісна з ультрашвидкісним інтерфейс UHS-I, що дозволяє досягти в кілька разів вищих, порівняно зі стандартною картою, робочих параметрів. Це дозволить підвищити продуктивність роботи мобільного пристрою при читанні або запису інформації на карту пам’яті, що особливо важливо при серійній зйомці об’єктів, запису або відтворення HD-фільмів.

Надшвидкий інтерфейс UHS-I
Використання швидкісного інтерфейсу UHS-I значно покращує параметри роботи — 60 Мб/с (читання) і 10 Мб/с (запис). Це безпосередньо впливає на якість та надійність виконуваних операцій, таких як виконання серії знімків, уповільнена кінозйомка або пряма трансляція в форматі HD.

Сумісність
Інтерфейс UHS-I зворотньо сумісний з пристроями зі стандартом SD 2.0. В такому випадку карта буде працювати з мінімальною швидкістю 10 МБ /c — згідно з 10 класом швидкості. Карти пам’яті GOODRAM microCARD c UHS-I (8, 16, 32 GB) сумісні з пристроями c логотипом High Capacity (HC) а також eXtended Capacity (XC). Карти пам’яті GOODRAM microCARD c UHS-I (64 GB — 128GB) сумісні тільки з пристроями c логотипом eXtended Capacity (XC). Адаптер SD розширює функціональні можливості картки micro GOODRAM SD. Завдяки адаптеру карта micro може бути використана у фотоапаратах та відеокамерах, або може служити для зручного перенесення даних, якщо ноутбук не має відповідного слоту.

Для виробництва карт GOODRAM використовуються тільки найкращі компоненти. Найвища якість впливає на широкий діапазон робочих температур. Навіть у важких умовах карти GOODRAM будуть працювати надійно і стабільно.

Характеристики

Тип карти пам'яті

micro-SD (Trans-Flash)

Об\'єм пам\'яті

8 GB

Виробник

GOODRAM

Стандарт пам'яті

microSD

Клас карти

UHS-I

Швидкість читання від

10 (МБ/с)

Перехідник

micro USB, SD, USB

Країна виробництва

Польща

Модель

8GB microSD class 10 UHS-I

Гарантія (міс.)

60

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Карта пам’яті GOODRAM 8GB microSD class 10 UHS-I (M1A4-0080R11)”