Карта пам’яті ADATA 8GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH8GUICL10-R)

Карта пам’яті ADATA 8GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH8GUICL10-R)

190 грн.

micro-SD (Trans-Flash), 8 ГБ, microSD, UHS-I, 10 (МБ/с)

Доступність: На складі Артикул: AUSDH8GUICL10-R Категорія:
Добавить в Лист Желаний
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

Карта пам’яті A-DATA microSD class 10 UHS-I
Чим частіше планшетники і смартфони використовуються для запису і відтворення мультимедіа, тим вище вимоги до високих швидкостей зчитування і запису для спеціалізованих карт пам’яті. Карти пам’яті серії Premier відповідають новітньої специфікації SDA 3.0 і стандарту UHS-I (надвисока швидкість 1, клас швидкості 10 по SD 2.0), і поставляються споживачам, яким потрібні спеціалізовані карти пам’яті для смартфонів і планшетних ПК, за ціною пристроїв початкового рівня.

Збільшена швидкість – без підвищення вартості
Карти пам’яті Premier microSD UHS-I U1 мають ще більші ємності (без підвищення вартості) і гарантують користувачам більш високі швидкості читання стандарту UHS-I U1 за ціною звичайних карт класу 10. Швидкості послідовного читання складають 50 Мбіт/с, а швидкість запису досягають рівня стандарту UHS-I U1 для пристроїв класу швидкості 1. швидкості довільного читання / запису становлять 1400/100 IOPS. Вони відмінно підходять для користувачів, що займаються відео і фотозйомкою високої чіткості. Запуск одночасно декількох додатків не приводить до зниження швидкостей читання / запису.

Довговічність
У цих картах пам’яті реалізована технологія коду з виправленням помилок (Error-Correction Code, ECC); крім того, вони надзвичайно стійкі до низьких температур і рентгенівського випромінювання, що робить їх одними з найбільш стійких карт пам’яті в світі.

Характеристики

Тип карти пам'яті

micro-SD (Trans-Flash)

Об\'єм пам\'яті

8 GB

Виробник

ADATA

Стандарт пам'яті

microSD

Клас карти

UHS-I

Швидкість читання від

10 (МБ/с)

Країна виробництва

Тайвань

Модель

8GB microSD class 10 UHS-I

Гарантія (міс.)

60

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Карта пам’яті ADATA 8GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH8GUICL10-R)”