Карта пам’яті ADATA 32GB microSD class 10 UHS-I A1 Premier (AUSDH32GUICL10A1-R)

Карта пам’яті ADATA 32GB microSD class 10 UHS-I A1 Premier (AUSDH32GUICL10A1-R)

319 грн.

micro-SD (Trans-Flash), 32 ГБ, microSDHC, UHS-I, 25 (МБ/с), синій, чорний

Доступність: Немає в наявності Артикул: AUSDH32GUICL10A1-R Категорія:
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

Завдяки класу 10 UHS-I максимально послідовна швидкість читання карт пам’яті Premier microSDXC/SDHC досягає 85 Мб в сек, що дозволяє користувачам швидко передавати дані між смартфонами/планшетами та комп’ютерами без очікування.

Карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу 10 відповідають вимогам до швидкості читання Class 10 і підтримують запис відео у високій роздільній здатності Full HD.
Вони також відповідають класу V10 (клас швидкості відео), що означає, що ці карти пам’яті можуть записувати відео зі швидкістю 10 Мб в сек.

Якщо ви користуєтеся смартфоном / планшетом на базі ОС Android, карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу А1 допоможуть вам встановлювати і працювати в додатках набагато швидше.
Починаючи з ОС Android 6.0/7.0, користувачі можуть вибирати карти пам’яті microSD в якості сумісного місця для зберігання не тільки такої постійної інформації, як фото або відео, але також і для додатків.

Завдяки своїй універсальності, карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I підтримують роботу зі смартфонами, планшетами, цифровими камерами та відеомагнітофонами — все це за допомогою вхідного в комплект адаптера для карт SD.
Карти пам’яті microSDXC/SDHC UHS-I пропонують розширення пам’яті аж до 128 Гб, таким чином навіть найвимогливіші до обсягу файли можуть бути записані без страху швидко заповнити пам’ять.

Завдяки широкому вибору обсягу карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу 10 дозволяють вам у будь-якому місці зберігати тисячі фото та години відео і не вимагають складної установки на смартфон або планшет.
Концентруйтеся на поточних завданнях завдяки великому обсягу пам’яті.

Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу 10 оснащені технологією автоматичного кодування корекції помилок (ECC).

Характеристики

Тип карти пам'яті

micro-SD (Trans-Flash)

Об\'єм пам\'яті

32 GB

Виробник

ADATA

Стандарт пам'яті

microSDHC

Клас карти

UHS-I

Швидкість запису до

25 (МБ/с)

Країна виробництва

Тайвань

Модель

32GB microSD class 10 UHS-I A1 Premier

Гарантія (міс.)

60

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Карта пам’яті ADATA 32GB microSD class 10 UHS-I A1 Premier (AUSDH32GUICL10A1-R)”