Карта пам’яті ADATA 16GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH16GUICL10-R)

Карта пам’яті ADATA 16GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH16GUICL10-R)

144 грн.

micro-SD (Trans-Flash), 16 ГБ, microSDHC, UHS-I, 10 (МБ/с), сірий, чорний

Доступність: На складі Артикул: AUSDH16GUICL10-R Категорія:
Добавить в Лист Желаний
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Опис

Завдяки класу 10 UHS-I максимально послідовна швидкість читання карт пам’яті Premier microSDXC/SDHC досягає 85 Мб в секунду, що дозволяє користувачам швидко передавати дані між смартфонами/планшетами та комп’ютерами без якого-небудь надоедающего очікування.

Карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу 10 відповідають вимогам до швидкості читання Class 10 і підтримують запис відео в роздільній здатності Full HD, завдяки чому користувачі відчувають кожну сцену під вражаючих природних деталях.
Вони також відповідають класу V10 (клас швидкості відео), що означає, що ці карти пам’яті можуть записувати відео зі швидкістю 10 Мб в секунду.

Якщо ви користуєтеся смартфоном / планшетом на базі ОС Android, карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I класу А1 допоможуть вам встановлювати і працювати в додатках набагато швидше.
Починаючи з ОС Android 6.0/7.0, користувачі можуть вибирати карти пам’яті microSD в якості сумісного місця для зберігання не тільки такої постійної інформації, як фото або відео, але також і для додатків.

Завдяки своїй універсальності, карти пам’яті Premier microSDXC/SDHC UHS-I підтримують роботу зі смартфонами, планшетами, цифровими камерами та відеомагнітофонами — все це за допомогою вхідного в комплект адаптера для карт SD.
Карти пам’яті microSDXC/SDHC UHS-I пропонують розширення пам’яті аж до 128 Гб, таким чином навіть найвимогливіші до обсягу файли можуть бути записані без страху швидко заповнити пам’ять.

Завдяки широкому вибору обсягу карти пам’яті дозволяють вам у будь-якому місці зберігати тисячі фото та години відео в роздільній здатності Full HD і не вимагають складної установки на смартфон або планшет.
Концентруйтеся на поточних завданнях завдяки великому обсягу пам’яті.

Характеристики

Тип карти пам'яті

micro-SD (Trans-Flash)

Об\'єм пам\'яті

16 GB

Виробник

ADATA

Стандарт пам'яті

microSDHC

Клас карти

UHS-I

Швидкість запису до

10 (МБ/с)

Країна виробництва

Тайвань

Модель

16GB microSD class 10 UHS-I

Гарантія (міс.)

60

Відгуки

Наразі відгуків нема.


Будь першим, хто залишить відгук “Карта пам’яті ADATA 16GB microSD class 10 UHS-I (AUSDH16GUICL10-R)”