Телевізор SONY KDL43WF665BR

Артикул: KDL43WF665BRКод товару: U0332860
51 Вт

Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 43″, 1920 x 1080, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

13 999.00 грн.

Є в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор SONY KDL43WF665BR

Sony WF66 – ще чіткіше, якісніше і більш видовищними! Ще більше розваг. Нові технології підвищення роздільної здатності та HDR в наших телевізорах з кнопкою YouTube відкривають перед вами дивовижний світ розваг в Full HD. Не пропустіть жодної деталі з форматом Full HD. Технологія X-Reality PRO підвищує дозвіл кожного пікселя, домагаючись неймовірної чіткості Full HD. Кожна сцена проходить покадровий аналіз, а зображення зіставляються з нашою базою даних для поліпшення картинки і зниження рівня шуму. Подивіться, наскільки чіткими стали деталі будівлі.

Захоплюючі розваги в HDR. Цей телевізор подарує вам неймовірне задоволення від фільмів та ігор в форматі HDR. Він підтримує різні формати HDR, зокрема HDR10 і Hybrid Log Gamma. Насолоджуйтесь іграми з PlayStation в HDR якості. Цей HDR-телевізор ідеально підійде до консолей PlayStation 4 і PlayStation 4. Завдяки чітким текстурам і яскравим, насиченим кольорам ви зможете отримати справжнє задоволення від гри.

Доступ до YouTube одним натисканням. Цей телевізор підтримує підключення до Інтернету, а на пульті дистанційного управління є окрема кнопка YouTube, щоб ви могли швидше знаходити і дивитися улюблені відео. Ще один спосіб використання смартфона. Підключіть до телевізора смартфон або USB-накопичувач і дивіться улюблений контент на великому екрані з неймовірною деталізацією. З функцією Plug & Play можна легко виводити на екран відео і фотографії, а також відтворювати музику з декількох пристроїв.

Створено для звуку. Режим ClearAudio +. Реалістичність звуку нарівні з реалістичністю зображення. ClearAudio + дозволяє оптимізувати звук телевізора для ще більш повного занурення і яскравості переживань. Насолоджуйтесь музикою, діалогами і звуковими ефектами в ще кращій якості. Коли ніщо не відволікає від зображення. Цей тонкий і стильний телевізор HDR з вузькою рамкою, що імітує алюмінієве покриття, не тільки займе мінімум простору, а й гармонійно впишеться в інтер’єр. А завдяки продуманій системі укладання кабелі будуть максимально приховані спереду.

Ще більше розваг. Нові технології підвищення роздільної здатності та HDR в наших телевізорах з кнопкою YouTube відкривають перед вами дивовижний світ розваг в Full HD. Не пропустіть жодної деталі з форматом Full HD. Технологія X-Reality ™ PRO підвищує дозвіл кожного пікселя, домагаючись неймовірної чіткості Full HD. Кожна сцена проходить покадровий аналіз, а зображення зіставляються з нашою базою даних для поліпшення картинки і зниження рівня шуму. Подивіться, наскільки чіткими стали деталі будівлі.

Захоплюючі розваги в HDR. Цей телевізор подарує вам неймовірне задоволення від фільмів та ігор в форматі HDR. Він підтримує різні формати HDR, зокрема HDR10 і Hybrid Log Gamma. Насолоджуйтесь іграми з PlayStation® в HDR якості. Цей HDR-телевізор ідеально підійде до консолей PlayStation®4 і PlayStation®4. Завдяки чітким текстурам і яскравим, насиченим кольорам ви зможете отримати справжнє задоволення від гри. Доступ до YouTube ™ одним натисканням. Цей телевізор підтримує підключення до Інтернету, а на пульті дистанційного управління є окрема кнопка YouTube, щоб ви могли швидше знаходити і дивитися улюблені відео.

Ще один спосіб використання смартфона. Підключіть до телевізора смартфон або USB-накопичувач і дивіться улюблений контент на великому екрані з неймовірною деталізацією. З функцією Plug & Play можна легко виводити на екран відео і фотографії, а також відтворювати музику з декількох пристроїв. Режим ClearAudio +. Реалістичність звуку нарівні з реалістичністю зображення. ClearAudio + дозволяє оптимізувати звук телевізора для ще більш повного занурення і яскравості переживань. Насолоджуйтесь музикою, діалогами і звуковими ефектами в ще кращій якості. Коли ніщо не відволікає від зображення. Цей тонкий і стильний телевізор HDR з вузькою рамкою, що імітує алюмінієве покриття, не тільки займе мінімум простору, а й гармонійно впишеться в інтер’єр. А завдяки продуманій системі укладання кабелі будуть максимально приховані спереду.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор SONY KDL43WF665BR”

Поки що нема відгуків.