Телевізор SONY KD65AF9BR2

Артикул: KD65AF9BR2Код товару: U0320188
190 Вт

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, OLED – телевізор, 65″, 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

149 999.00 грн.

Є в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор SONY KD65AF9BR2– пробудження нових відчуттів! Ще ближче до реальності. Дізнайтеся, як нам вдалося поєднати новітні OLED-екран, процесор і аудіотехнології в одному дивовижному телевізорі з підтримкою 4K HDR.

Ні з чим не порівнянні враження. 4K OLED-телевізор від Sony – це реалістичне зображення, безпрецедентна контрастність, глибокі чорні тони і багаті природні кольори. За точну обробку зображення відповідає процесор X1 ™ Extreme, який управляє кожним з понад 8 мільйонів самоподсвечівающіхся пікселів окремо. Могутніше, продуктивніше, красивіше. Наш 4K HDR процесор X1 Extreme обробляє зображення в реальному часі, забезпечуючи надзвичайно точних деталей, і підвищує їх дозвіл практично до якості 4K HDR.

Безпрецедентне звучання. У звичайних телевізорах звук виходить з динаміків, а в цьому – передається всією поверхнею екрана, даруючи неймовірні враження від розваг. Барвисте зображення, яке оживає на екрані. Технологія Triluminos Display здатна відтворювати широку гаму живих квітів, і зображення на екрані набуває більш реалістичні тону і відтінки.

Захоплюючі розваги в 4K HDR. Цей телевізор подарує вам неймовірне задоволення від фільмів та ігор в 4K HDR. Він підтримує різні формати HDR, зокрема HDR10, Hybrid Log Gamma і Dolby Vision. Змініть своє уявлення про перегляд з Dolby Vision. Завдяки сліпучим світлим і глибоким темним тонам, а також яскравим кольорам, що відбувається на екрані виглядає ще реалістичніше. Dolby Vision – це рішення HDR, яке подарує глядачам незабутні враження від перегляду фільмів в домашніх умовах.

Насолоджуйтесь іграми з PlayStation в HDR якості. Телевізори 4K HDR від Sony створюють ідеальний тандем з консолями PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro. Завдяки чітким текстурам і яскравим, насиченим кольорам ви зможете отримати справжнє задоволення від гри. Знайде, що скажете. В цьому телевізорі 4K HDR з Android TV є передова система управління голосом – тепер ви можете шукати фільми і телепередачі в додатках і на каналах мовлення, просто вимовляючи їх назви.

Нічого зайвого. Цей телевізор 4K HDR OLED має простий, лаконічний дизайн, щоб нічого не відволікало вас від головного – того, що відбувається на екрані. Відеоуроки і корисні поради по використанню телевізора. Не знаєте, як налаштувати телевізор і підключити до нього інші пристрої? Залишилися питання по його експлуатації? Наші навчальні відеоролики з покрокові інструкції допоможуть відповісти на всі питання.

Корпорація Sony – унікальний виробник аудіо та відеопродукції, тому що вона, крім виробництва музичних центрів, телевізорів і відеокамер, займається науково-дослідницькою роботою широкого спектру. У лабораторіях цієї корпорації створювалися численні технології і формати, без який сучасне життя була б некомфортна. Наприклад, в 1951 році саме в лабораторії Sony її інженерами і вченими вперше був створений магнітофон, а через шість років там же винайшли діод, ще через пару років – транзисторний телевізор.

У 1964 році інженери Sony створили настільний калькулятор, їх уму і творчості належать і такі відкриття, як система кольорового телебачення Тринітрон (створена в 1968 році), відеокамера побутового призначення (з’явилася в 1980года), 1980 рік ознаменувався винаходом 3.5 ‘комп’ютерної дискети, 1982 – CD-програвача. Sony – автор літій-іонного акумулятора, мінідиску, плеєрів Walkman, телевізора з плоским екраном і цифрової фотокамери.

Всі ці винаходи були зроблені в дев’яності роки минулого століття, майже щороку ознаменовувався новим продуктом. Названі революційні винаходи є наочним прикладом того, що стратегія Sony полягає в розвитку новітніх технологій і в створенні якісних і доступних за ціною продуктів, в яких передові технології фактично реалізовані.

Успіх Sony, зрозуміло, позначений не тільки фінансовими показниками. Новинки марки Sony стверджують життя в новому її якості і новому комфорті, які стають масовими і доступними.

Sony відкрила еру, в якій на зміну громіздким телевізорів і відеомагнітофонів прийшли кишенькові моделі, в якій з’явилися камери, не тільки записують, а й відтворюють відеоряд. Sony заявила про прихід нового часу приходом на ринок цифрових звукових носіїв, що дають можливість переписувати і прослуховувати записи без втрати якості сотні разів.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор SONY KD65AF9BR2”

Поки що нема відгуків.