Телевізор Samsung UE32N5300AUXUA

Артикул: UE32N5300AUXUAКод товару: U0318477
66 Вт

Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 32″, 1920 x 1080, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

9 799.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

HDR, дивіться більше подробиць

Висока чіткість і деталізація кольорів при перегляді HDR-контенту. Телевізор Samsung FHD TV передає точні деталі в найтемніших і світлих сценах.

* Підтримує тільки HDR10-контент.

Технологія Ultra clean view

Технологія Ultra Clean View аналізує вихідний контент за допомогою новітнього алгоритму і формує більш якісні зображення з мінімальним спотворенням. Насолоджуйтесь чіткістю зображення.

Технологія PurColour

Дивіться улюблені програми в природних кольорах, які відтворюють деталі також чітко, як в реальності. Отримайте більш барвисте враження від перегляду.

Технологія Micro Dimming Pro

Відчуйте контраст і кольору відтінків. Технологія Micro Dimming Pro ділить екран на фрагменти, аналізує кожен з них і забезпечує більш глибокий чорний колір і більш чистий білий колір.

Інтелектуальний спосіб отримати задоволення від використання «розумного» телевізора

Доступність зазначеної функції і графічного інтерфейсу користувача (GUI) може варіюватися в залежності від регіону. Перевірте перед використанням.Швидкий, зручний і інтелектуальний спосіб управління Smart TV. Все різноманіття контенту зібрано для вас на одному екрані. Просто вибирайте контент від різних провайдерів і користуйтеся функцією попереднього перегляду перед відтворенням.

SmartThings — один додаток для всіх пристроїв

Доступність зазначеної функції і графічного інтерфейсу користувача (GUI) може варіюватися в залежності від регіону. Перевірте перед використанням.Додаток SmartThings також пропонує функції пульта ДУ і дзеркального екрану.

Синхронізація та обмін контентом

Скористайтеся перевагами хмарного сервісу Samsung Cloud. Підключайте до хмарного сервісу ваші смарт-пристрої Samsung для синхронізації фотознімків. Після синхронізації ви зможете переглядати фото зі смартфона на екрані телевізора.

* Тільки для сумісних пристроїв.* Наявність функції може відрізнятися в залежності від моделі.

TV Plus

Доступність зазначеної функції і графічного інтерфейсу користувача (GUI) може варіюватися в залежності від регіону. Перевірте перед використанням.

Сервіс TV Plus пропонує новітній контент, дозволяючи вам отримувати задоволення від фільмів в комфортабельній обстановці у вас будинку.

Steam Link

Доступність зазначеної функції і графічного інтерфейсу користувача (GUI) може варіюватися в залежності від регіону. Перевірте перед використанням.

Насолоджуйтеся динамічними комп’ютерними іграми на екрані телевізора за допомогою сервісу Steam. Грайте в ваші улюблені комп’ютерні ігри на великому телеекрані і забудьте про маленький монітор.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор Samsung UE32N5300AUXUA”

Поки що нема відгуків.