Телевізор PANASONIC TX-75FXR780

Артикул: TX-75FXR780Код товару: U0331219

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 75″, 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – срібло

95 999.00 грн.

Є в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор PANASONIC TX-75FXR780

Розширений діапазон в темному спектрі для більш природного зображення

Нове покоління РК має високу яскравість і хорошу передачу кольору, але збільшити контраст можна тільки контролюючи яскравість в темних ділянках зображення. Локальне затемнення дозволяє встановлювати різну яскравість в сусідніх областях екрану. Можна зменшити яскравість в темних ділянках без шкоди для світлих частин кадру.

Підтримка декількох HDR форматів

Телевізори Panasonic підтримують кілька HDR-форматів, таких як HDR10 і Hybrid Log Gamma. Крім того, для підвищення якості роботи з HDR, Panasonic також пропонує деякі оригінальні функції, такі як Dynamic Scene Optimiser, який оптимізує зображення HDR відповідно до вмісту і Auto Brightness Enhancer, який налаштовує відео відповідно до умов освітлення.

Широкий колірний обхват

Передає кольору з абсолютною точністю в широкому діапазоні спектра

Особлива технологія Wide Colour Phosphor розширює колірний спектр до значень, що покривають більше 90% стандарту DCI. Телевізори з технологією широкого колірного охоплення забезпечують більш плавну градацію тонів і більш природне перенесення кольорів, ніж у більшості РК-дисплеїв, при цьому дозволяючи домогтися реалістичного зображення цієї сцени.

Швидке реагування панелі робить гри більш захоплюючими

В ігровому режимі малий час відгуку дозволяє зробити гру більш реалістичною, щоб отримувати задоволення від ігрового процесу.

Panasonic Bluetooth Audio Link

Функція Bluetooth Audio Link Panasonic дозволяє легко з’єднатися з бездротовими звуковими динаміками через Bluetooth для забезпечення потужного звуку без необхідності складних підключень. Так само музичний контент можна відтворити зі смартфона або планшетного пристрою.

Panasonic – японський бренд побутової техніки та електроніки. Корпорація Panasonic заснована в 1918 році і спочатку носила назву Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works. Головний офіс знаходиться в японському місті Кадом. Panasonic як торгова марка з’явилася в 1955 році. Саме слово Panasonic утворено від «pan» ( «все») і «sonic» ( «звуковий»), тому що спочатку під цією торговою маркою випускалося аудіообладнання.

З початку 1960-х років компанії належав контрольний пакет акцій JVC, розробника стандарту побутового відео VHS. У 2007 році контрольний пакет акцій JVC був розпроданий групі інвесторів. У 2009 році було підписання угоди про злиття з компанією Sanyo. Panasonic придбала 50,19% акцій Sanyo за 404 млрд ієн ($ 4,6 млрд).

На сьогоднішній день в компанію входить 638 підприємств. Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Panasonic – побутова техніка і електроніка (плазмові панелі, фотоапарати, телефони, DVD-плеєри, мультиварки, хлібопічки, блендери, пилососи), прилади особистого користування;

Technics – професійна аудіотехніка; Lumix – суббренд цифрових фотокамер компанії Panasonic: від компактних до дзеркальних. Торгові марки, більш які не використовуються компанією з 2008 року: National – побутова електроніка для японського ринку; Quasar – недорога побутова електроніка для ринку Північної Америки; Ramsa – професійне аудіообладнання.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор PANASONIC TX-75FXR780”

Поки що нема відгуків.