Телевізор PANASONIC TX-65FXR600

Артикул: U0331218Код товару:
232 Вт

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 65″, 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

39 999.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор PANASONIC TX-65FXR600

Зображення в форматі 4K HDR в поєднанні з інтелектуальними розвагами

Продумано, але прості у використанні інтелектуальні телевізори серії FX600 відтворюють вражають зображення у форматі 4K HDR, а завдяки універсальну підставку Switch Design можна адаптувати до будь-якого інтер’єру.

Switch Design

Регульована підставка підійде для будь-якого інтер’єру

Широка або вузька – два різні стилі в одній універсальній підставці дозволяють змінити вигляд телевізора відповідно до інтер’єру кімнати або розміру підставки для телевізора.

Підтримка технології Multi HDR з функцією Auto Brightness Enhancer

Підтримка різних форматів HDR

Телевізори Panasonic підтримують різні формати HDR, наприклад HDR10 і Hybrid Log Gamma. Крім того, для поліпшення зображень у форматі HDR компанія Panasonic пропонує декілька оригінальних функцій, наприклад Auto Brightness Enhancer, яка налаштовує відео відповідно до навколишнього освітлення в середовищі немає.

my Home Screen 3.0

Зручний доступ до вмісту завдяки налаштувань домашньому екрану

Насолоджуйтесь змістом завдяки «доступу в 1 крок»: функцію my Home Screen 3.0 можна налаштувати таким чином, щоб легко отримувати доступ до часто використовуваного вмісту. Ви можете додати на домашній екран прямі трансляції, улюблені програми, веб-закладки та типові пристрої.

Режими «Гра» і «Спорт»

Насолоджуйтесь улюбленою вмістом в оптимальному режимі перегляду

Телевізори Panasonic забезпечують найкращий режим зображення для перегляду. Режим «Спорт» поєднує насичені відтінки з об’ємним звуком для реалістичного перегляду футболу та інших видів спорту. А швидка вибірковість по дзеркальному каналу в режимі «Гра» підсилює відчуття присутності в грі.

Локальне потокове відтворення на телевізорі

Перегляд телевізійних передач в будь-якій кімнаті без використання антенного гнізда

Пройшли дні, коли телевізор потрібно було ставити у антенного гнізда. Телевізори, які можна налаштувати як локальний клієнт потокового відтворення, можна просто підключати до джерел потокової трансляції (через локальну мережу, адаптери PowerLine або навіть Wi-Fi): сигнали інтернет-протоколу конвертуються локальним сервером потокового телебачення, наприклад на телевізорі високого класу або в приставці .

Запис на жорсткі диски з USB-інтерфейсом

Найзручніший спосіб зберігати улюблені програми

Телепрограми можна записувати на USB-носій або зовнішній жорсткий диск: для цього достатньо просто натиснути кнопку REC на пульті дистанційного керування.

Panasonic – японський бренд побутової техніки та електроніки. Корпорація Panasonic заснована в 1918 році і спочатку носила назву Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works. Головний офіс знаходиться в японському місті Кадом. Panasonic як торгова марка з’явилася в 1955 році. Саме слово Panasonic утворено від «pan» ( «все») і «sonic» ( «звуковий»), тому що спочатку під цією торговою маркою випускалося аудіообладнання.

З початку 1960-х років компанії належав контрольний пакет акцій JVC, розробника стандарту побутового відео VHS. У 2007 році контрольний пакет акцій JVC був розпроданий групі інвесторів. У 2009 році було підписання угоди про злиття з компанією Sanyo. Panasonic придбала 50,19% акцій Sanyo за 404 млрд ієн ($ 4,6 млрд).

На сьогоднішній день в компанію входить 638 підприємств. Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Panasonic – побутова техніка і електроніка (плазмові панелі, фотоапарати, телефони, DVD-плеєри, мультиварки, хлібопічки, блендери, пилососи), прилади особистого користування;

Technics – професійна аудіотехніка; Lumix – суббренд цифрових фотокамер компанії Panasonic: від компактних до дзеркальних. Торгові марки, більш які не використовуються компанією з 2008 року: National – побутова електроніка для японського ринку; Quasar – недорога побутова електроніка для ринку Північної Америки; Ramsa – професійне аудіообладнання.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор PANASONIC TX-65FXR600”

Поки що нема відгуків.