Телевізор PANASONIC TX-55FZR800

Артикул: TX-55FZR800Код товару: U0319494
397 Вт

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, OLED – телевізор, 55″, 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

49 999.00 грн.

Є в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор PANASONIC TX-55FZR800

Master HDR OLED. Panasonic Master HDR OLED найкращим чином демонструє можливості OLED. У OLED-панелях Panasonic використовується технологія Master, так як завдяки їй вони можуть відтворювати більш насичений м’який чорний колір, а ми можемо управляти ними з найкращою, ніж будь-коли, деталізацією. Це означає, що завдяки оновленій технології забезпечення якості зображення Panasonic, в роботі над якою брав участь фахівець з корекції з Голлівуду, ми можемо виконувати точну настройку панелей таким чином, щоб можна було максимально використовувати їх потенціал.

Studio Colour HCX. Кращі технології обробки 4K-зображень зі спеціальними настройками, виконаними голлівудськими колористами. Новий процесор для обробки 4К-зображень Studio Colour HCX2 є вершиною технологій Panasonic в області обробки зображень. Розроблений на основі ноу-хау в області колористики, насиченості чорного кольору і яскравості, отриманих нами при створенні еталонних плазмових телевізорів і професійного мовного обладнання, він був налаштований голлівудськими колористами, щоб забезпечувати якість зображення відповідно до задумкою кінорежисера.

Дисплей c сертифікатом THX. Якість зображення як у справжньому кінотеатрі – у вашій вітальні. Компанія THX була заснована легендарним кінорежисером Джорджем Лукасом, і її метою було поліпшення якості вражень, одержуваних від кіно як в кінотеатрі, так і вдома. Тільки телевізори, які пройшли 400 випробувань в лабораторії THX, розділених на 30 категорій тестування, отримують сертифікати THX 4K Display. Їх строгі стандарти технічних характеристик і безкомпромісні вимоги до якості зображення гарантують, що ви отримаєте від перегляду саме ті враження, які домагалися кінематографісти.

Підтримка декількох HDR форматів. Телевізори Panasonic підтримують кілька HDR-форматів, таких як HDR10 і Hybrid Log Gamma. Крім того, для підвищення якості роботи з HDR, Panasonic також пропонує деякі оригінальні функції, такі як Dynamic Scene Optimiser, який оптимізує зображення HDR відповідно до вмісту і Auto Brightness Enhancer, який налаштовує відео відповідно до умов освітлення.

Швидке реагування панелі робить гри більш захоплюючими. В ігровому режимі малий час відгуку дозволяє зробити гру більш реалістичною, щоб отримувати задоволення від ігрового процесу. Panasonic Bluetooth Audio Link. Функція Bluetooth Audio Link Panasonic дозволяє легко з’єднатися з бездротовими звуковими динаміками через Bluetooth для забезпечення потужного звуку без необхідності складних підключень. Так само музичний контент можна відтворити зі смартфона або планшетного пристрою.

Корпорація Panasonic Corporation, що виникла в 1918 році,-лідер у виробництві електроніки на світовому ринку. Panasonic – провідний бренд Panasonic Corporation. На рахунку корпорації Panasonic – випуск більш 15 000 найменувань товарів. Підприємства і наукові центри фірми розміщені в різних куточках світу, їх налічується понад 500. Засновник корпорації – Коносуке Мацусіта. “Ideas for life” – це девіз фірми, що означає, що корпорація орієнтована розробку концепцій, що сприяють поліпшенню життя людей, що створюють безпеку, зручність і комфорт життя.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор PANASONIC TX-55FZR800”

Поки що нема відгуків.