Телевізор PANASONIC TX-55FXR600

Артикул: U0321221Код товару:
189 Вт

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 55″, 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Wi-Fi – так, Колір панелі – чорний

25 999.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор PANASONIC TX-55FXR600

Зображення в форматі 4K HDR в поєднанні з інтелектуальними розвагами. Продумано, але прості у використанні інтелектуальні телевізори серії FX600 відтворюють вражають зображення у форматі 4K HDR, а завдяки універсальну підставку Switch Design можна адаптувати до будь-якого інтер’єру.

Switch Design. Регульована підставка підійде для будь-якого інтер’єру. Широка або вузька – два різні стилі в одній універсальній підставці дозволяють змінити вигляд телевізора відповідно до інтер’єру кімнати або розміру підставки для телевізора.

Підтримка технології Multi HDR з функцією Auto Brightness Enhancer. Підтримка різних форматів HDR. Телевізори Panasonic підтримують різні формати HDR, наприклад HDR10 і Hybrid Log Gamma. Крім того, для поліпшення зображень у форматі HDR компанія Panasonic пропонує декілька оригінальних функцій, наприклад Auto Brightness Enhancer, яка налаштовує відео відповідно до навколишнього освітлення в середовищі немає.

my Home Screen 3.0. Зручний доступ до вмісту завдяки налаштувань домашньому екрану. Насолоджуйтесь змістом завдяки «доступу в 1 крок»: функцію my Home Screen 3.0 можна налаштувати таким чином, щоб легко отримувати доступ до часто використовуваного вмісту. Ви можете додати на домашній екран прямі трансляції, улюблені програми, веб-закладки та типові пристрої.

Режими «Гра» і «Спорт». Насолоджуйтесь улюбленою вмістом в оптимальному режимі перегляду. Телевізори Panasonic забезпечують найкращий режим зображення для перегляду. Режим «Спорт» поєднує насичені відтінки з об’ємним звуком для реалістичного перегляду футболу та інших видів спорту. А швидка вибірковість по дзеркальному каналу в режимі «Гра» підсилює відчуття присутності в грі.

Локальне потокове відтворення на телевізорі. Перегляд телевізійних передач в будь-якій кімнаті без використання антенного гнізда. Пройшли дні, коли телевізор потрібно було ставити у антенного гнізда. Телевізори, які можна налаштувати як локальний клієнт потокового відтворення, можна просто підключати до джерел потокової трансляції (через локальну мережу, адаптери PowerLine або навіть Wi-Fi): сигнали інтернет-протоколу конвертуються локальним сервером потокового телебачення, наприклад на телевізорі високого класу або в приставці .

Запис на жорсткі диски з USB-інтерфейсом. Найзручніший спосіб зберігати улюблені програми. Телепрограми можна записувати на USB-носій або зовнішній жорсткий диск: для цього достатньо просто натиснути кнопку REC на пульті дистанційного керування.

Panasonic – японський бренд побутової техніки та електроніки. Корпорація Panasonic заснована в 1918 році і спочатку носила назву Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works. Головний офіс знаходиться в японському місті Кадом.

Panasonic як торгова марка з’явилася в 1955 році. Саме слово Panasonic утворено від «pan» ( «все») і «sonic» ( «звуковий»), тому що спочатку під цією торговою маркою випускалося аудіообладнання.

З початку 1960-х років компанії належав контрольний пакет акцій JVC, розробника стандарту побутового відео VHS. У 2007 році контрольний пакет акцій JVC був розпроданий групі інвесторів. У 2009 році було підписання угоди про злиття з компанією Sanyo. Panasonic придбала 50,19% акцій Sanyo за 404 млрд ієн ($ 4,6 млрд). На сьогоднішній день в компанію входить 638 підприємств. Основні торгові марки, під якими випускається продукція:

Panasonic – побутова техніка і електроніка (плазмові панелі, фотоапарати, телефони, DVD-плеєри, мультиварки, хлібопічки, блендери, пилососи), прилади особистого користування;

Technics – професійна аудіотехніка;

Lumix – суббренд цифрових фотокамер компанії Panasonic: від компактних до дзеркальних.

Торгові марки, більш які не використовуються компанією з 2008 року:

National – побутова електроніка для японського ринку;

Quasar – недорога побутова електроніка для ринку Північної Америки;

Ramsa – професійне аудіообладнання.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор PANASONIC TX-55FXR600”

Поки що нема відгуків.