Телевізор PANASONIC TX-32FR250K

Артикул: TX-32FR250KКод товару: U0331165
55 Вт

LED – телевізор, 32″, 1366 x 768, цифровий DVB-T, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, Колір панелі – чорний

5 555.00 грн.

Є в наявності

Порівняти

Опис

Телевізор PANASONIC TX-32FR250K побудований на основі сучасної РК-панелі. Він відтворює чітку картинку з яскравими насиченими кольорами і високою контрастністю. На його екрані трилери стають атмосферними й страшними, а бойовики – барвистими і видовищними. Зображення залишається різким навіть в найдинамічніших сценах.

Високотехнологічна система управління підсвічуванням усуває мерехтіння і запобігає появі розмитих шлейфів поруч з рухомими об’єктами. Пристрій самостійно відтворює відео, фотографії і музику, записані на USB-накопичувачах. При підключенні флешки або зовнішнього жорсткого диска воно може зупиняти і записувати ефірні телепередачі. Телевізор укомплектований настільної підставкою і забезпечений кріпленнями для настінного кронштейна VESA. Численні роз’єми дозволяють підключати до нього DVD-плеєр, ігрову консоль, ноутбук та інші джерела сигналу.

Panasonic – японський бренд побутової техніки та електроніки. Корпорація Panasonic заснована в 1918 році і спочатку носила назву Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works. Головний офіс знаходиться в японському місті Кадом. Panasonic як торгова марка з’явилася в 1955 році. Саме слово Panasonic утворено від «pan» ( «все») і «sonic» ( «звуковий»), тому що спочатку під цією торговою маркою випускалося аудіообладнання.

З початку 1960-х років компанії належав контрольний пакет акцій JVC, розробника стандарту побутового відео VHS. У 2007 році контрольний пакет акцій JVC був розпроданий групі інвесторів. У 2009 році було підписання угоди про злиття з компанією Sanyo. Panasonic придбала 50,19% акцій Sanyo за 404 млрд ієн ($ 4,6 млрд).

На сьогоднішній день в компанію входить 638 підприємств. Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Panasonic – побутова техніка і електроніка (плазмові панелі, фотоапарати, телефони, DVD-плеєри, мультиварки, хлібопічки, блендери, пилососи), прилади особистого користування;

Technics – професійна аудіотехніка; Lumix – суббренд цифрових фотокамер компанії Panasonic: від компактних до дзеркальних. Торгові марки, більш які не використовуються компанією з 2008 року: National – побутова електроніка для японського ринку; Quasar – недорога побутова електроніка для ринку Північної Америки; Ramsa – професійне аудіообладнання.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор PANASONIC TX-32FR250K”

Поки що нема відгуків.