Телевізор LG 49SK8100PLA

Артикул: 49SK8100PLAКод товару: U0318442

4K-телевізори, Smart TV, з Wi-Fi, LED – телевізор, 49″, 3840 x 2160, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, Wi-Fi – так, Колір панелі – сірий

27 199.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Насичений, точний колір і глибокі відтінки чорного

Телевізор LG SUPER UHD забезпечує насичений і справжній колір під будь-яким кутом перегляду. Крім того, він забезпечує більш широкий діапазон темних кольорів і яскравості з ефектним контрастом.

Вражаючі кольори з дисплеєм Nano Cell

У дисплеї LG Nano Cell застосовуються наночастинки, які оптимізують кожен колір. Ця сучасна технологія дозволяє створювати повний спектр кольорів, забезпечуючи реалістичність зображення.

Правда про квіти на екранах телевізорів

Телевізор LG SUPER UHD не тільки пропонує обіцяну якість зображення, але і впевнено забезпечує високу якість передачі кольору. Він підтримує більш точну передачу кольору і дозволяє кожному насолоджуватися чудовим зображенням незалежно від місця перегляду.

Нові розробки. Інтелектуальний процесор α7

Завдяки інтелектуальному процесору α7 (Alpha7) і ексклюзивної технології обробки зображення телевізори LG вражають насиченими кольорами і глибокою деталізацією. Неймовірно реалістичне зображення!

Кіно у форматі HDR, яке відкриває бачення режисера

Як і в більшості підтримуваних форматів HDR, істинне бачення режисера можна побачити з Dolby Vision і Advanced HDR від Техніколор, а також з HDR10 Pro і HLG Pro.

Dolby Atmos Кінематографічний звук будинку

Dolby Atmos реалістично передає рух кожного об’єкта і відтворює об’ємний звук. У поєднанні з Dolby Vision ця технологія створює відчуття справжнього кінотеатру.

Швидке і плавне ігрове зображення в якості 4K HDR

Телевізори LG SUPER UHD вражають винятковими ігровими характеристиками і швидким відгуком. Підтримуються ігри в якості 4K HDR з кінематографічним зображенням і ефектом присутності. Потужний і динамічний звук Dolby Atmos допомагає повністю зануритися в атмосферу гри.

Режим галереї для занурення в атмосферу відпустки

Споглядайте дива світла у власному будинку завдяки режиму галереї. Фотографії, від яких перехоплює подих, постають перед вами в музичному супроводі. Вони оновлюються в TripAdvisor відповідно до пори року. Просто скажіть слово, щоб помилуватися красою пори року.

Безмежний екран

Цільнокорпусний дизайн створює елегантний силует з усіх боків завдяки глянцевому дисплея і гранях, а також приголомшливому кіноекрану.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Телевізор LG 49SK8100PLA”

Поки що нема відгуків.