Пульт дистанційного керування Samsung SPC-7000/AC

Артикул: SPC-7000/ACКод товару:

для системи відеоспостереження

34 323.00 грн.

Порівняти

Опис

Компанія Hanwha Techwin мережний пульт управління мережевими і аналоговими поворотними камерами Samsung SPC-7000

Одним з нових продуктів компанії Hanwha Techwin є мережевий пульт керування Samsung SPC-7000. Він дозволяє керувати PTZ-камерами відеоспостереження — одночасно і мережевими, та аналоговими. Поворотні камери підключаються до пульта не тільки безпосередньо, але і через мережевий або аналоговий відеореєстратор, а також через програмне забезпечення SSM (Samsung Security Manager) або Samsung Smart Viewer.

Такий пристрій буде корисним там, де здійснюється поступовий перехід від аналогової системи до мережевої. Пульт дає оператору доступ до великої кількості камер і зручність керування ними. Він підключається до камери через мережу Ethernet, а до програмного забезпечення SSM — через порт USB.

Пульт Samsung SPC-7000 дозволяє управляти підключеними до нього камерами або за допомогою джойстика, або з клавіатури. Він оснащений 6-дюймовим сенсорним екраном з TFT-матрицею. Крім того, на панелі пристрою є маніпулятор Jog-Shuttle. При цьому джойстик і маніпулятор є знімними — їх можна міняти місцями, виставляючи потрібний елемент керування для роботи правою або лівою рукою.

У джойстику реалізований трехосьовий механізм, що дає максимальну зручність управління PTZ-камерами. Крім повороту і нахилу камер, забезпечується їх фокусування, автофокусування, задання предустановок, турів і груп, ручне й автоматичне відстеження об’єктів.

За допомогою пульта оператор може швидко і зручно ставити на моніторі розташування вікон для виводу зображення від різних камер. Функціонал пульта забезпечує швидкий перехід до перегляду зображення від обраних камер на весь екран. Можливий зручний експорт окремих картинок, вибраних з відеозображення. Для цього служить другий інтерфейс USB.

Всі засоби управління, якими забезпечений пульт, мають зовнішній вигляд і конструкцію, що роблять роботу оператора зручною і не стомлюючою. Живлення пульта відбувається за технологією PoE або від джерела постійної напруги 12 В. Пульт має невеликі розміри — 46х14х18 см і важить всього 1,5 кг. Така компактність дозволяє легко вбудовувати його в робоче місце оператора системи відеоспостереження.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Пульт дистанційного керування Samsung SPC-7000/AC”

Поки що нема відгуків.

Vendor Information