Процесор AMD Ryzen Threadripper 2970WX (YD297XAZAFWOF)

Артикул: U0327979Код товару:

TR4, 24 ядра, 3.00GHz, немає, BOX

43 098.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Процесор AMD Ryzen Threadripper 2970WX (YD297XAZAFWOF)

Розроблений для художників, редакторів і інженерів, процесор AMD Ryzen ™ Threadripper 2970WX 2-го покоління демонструє неймовірну обчислювальну потужність 24 ядер з підтримкою 48 потоків, тому у вас є можливість реалізувати свій творчий потенціал абсолютно без обмежень.

Оптимізуйте продуктивність системи, використовуючи справжній штучний інтелект – AMD SenseMI2 навчається і пристосовується, щоб індивідуальну підлаштовувати продуктивність під кожне з ваших додатків.

Рендеринг, дизайн, мікшування, відеомонтаж, моделювання і занурення в ігровий процес в ході реалізації ваших найграндіозніших проектів. І все це – завдяки переважної мощі і нестримного потенціалу роботи в багатозадачному режимі найпотужнішого в світі процесора для настільних ПК.

Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) – лідируюча в світі американська компанія, спеціалізація якої – створення інтегрованої електроніки. З постачання х86 і х64-сумісних процесорів компанія займає друге місце в світі, а з 2006 року вона лідирує і в виробництві відеоплат. компанії AMD

належить роль в постачанні на світовий ринок флеш-пам’яті. Фірму заснував в 1969 році Джері Сандерс з групою однодумців. Стартовий капітал зародилася фірми становив $ 100 000.

В даний час компанія зайняла перші рядки в рейтингу американських компаній, входить в список зі ста кращих компаній Америки. AMD не шкодує грошей на фінансування наукових досліджень, витрачаючи на це до 20 відсотків свого доходу від продажів. Компанія прагне до розширення виробництва, її потужності розміщені не тільки в Америці, але і в Канаді, Південно-східної Азії, Німеччині, в Китаї.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Процесор AMD Ryzen Threadripper 2970WX (YD297XAZAFWOF)”

Поки що нема відгуків.