Процесор AMD Ryzen Threadripper 1950X (YD195XA8AEWOF)

Артикул: U0255224Код товару:

TR4, 16 ядер, 3.40GHz, немає, L2: 16x512KB, L3: 32MB, 14nm, 180W, BOX без кулера, Zen

22 218.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Процесор AMD Ryzen Threadripper створений, щоб надати незаперечну перевагу багатозадачності на неперевершеній платформі X399 для настільних ПК.

У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності (SMT). Ядра Zen розроблені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам’ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну спроможність в порівнянні з попередньою мікроархітектурою.

Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри і безпека даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальної енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen таким чином, щоб вона могла відповідати і навіть перевершувати високі вимоги, що стосуються продуктивності та ефективності, не тільки додатків наступного, але і подальших поколінь.

16 ядер надають дивовижні 32 потоки одночасної багатозадачної потужності, в той час як 40 МБ комбінованої кеш-пам’яті і великий набір модулів вводу/виводу від платформи для ентузіастів AMD X399, забезпечують готовність до будь-яких завдань. 64 смуги шини PCIe 3-го покоління для задоволення високих вимог відеокарти і інтерфейсу NVMe.

Налаштовуваний чіпсет AMD X399 створений для людей творчих професій і любителів ігор. Він забезпечує величезний простір для декількох відеокарт і інтерфейсів NVMe.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Процесор AMD Ryzen Threadripper 1950X (YD195XA8AEWOF)”

Поки що нема відгуків.