Процесор AMD Athlon ™ 240GE (YD240GC6FBBOX)

Артикул: U0336682Код товару:

AM4, 2 ядра, 3.5GHz, Radeon Vega 3, 14nm, 35W, BOX

2 225.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Процесор AMD Athlon ™ 240GE (YD240GC6FBBOX)

Новий процесор AMD Athlon з відеокартою Radeon Vega

Передові обчислювальні і графічні технології AMD для повсякденних завдань.

Самий просунутий процесор початкового рівня, який коли-небудь створювала компанія AMD, для користувачів, які цінують високу швидкість реагування і вбудовану відеокарту Radeon Vega з новітньої архітектурою процесора, яка потрібна, щоб скористатися перевагами апгрейда графічних карт.

Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) – лідируюча в світі американська компанія, спеціалізація якої – створення інтегрованої електроніки. З постачання х86 і х64-сумісних процесорів компанія займає друге місце в світі, а з 2006 року вона лідирує і в виробництві відеоплат. компанії AMD

належить роль в постачанні на світовий ринок флеш-пам’яті. Фірму заснував в 1969 році Джері Сандерс з групою однодумців. Стартовий капітал зародилася фірми становив $ 100 000.

В даний час компанія зайняла перші рядки в рейтингу американських компаній, входить в список зі ста кращих компаній Америки. AMD не шкодує грошей на фінансування наукових досліджень, витрачаючи на це до 20 відсотків свого доходу від продажів.

Компанія прагне до розширення виробництва, її потужності розміщені не тільки в Америці, але і в Канаді, Південно-східної Азії, Німеччині, в Китаї. Азіатські виробничі потужності є спільними з Fujitsu, на них створюються модулі флеш-пам’яті на базі 0,35-мікронних технологій. Компанія має також складальні майданчики та майданчики для тестування продукції в Таїланді та Сінгапурі.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Процесор AMD Athlon ™ 240GE (YD240GC6FBBOX)”

Поки що нема відгуків.