Планшет ASUS ZenPad 10″ 2/32GB FullHD WiFi Grey (Z301MF-1H023A)

Артикул: Z301MF-1H023AКод товару:

10.1′, IPS (PLS), 1920 х 1080, Android 7.0, Mediatek MTK 8163A, Bluetooth, Wi-Fi, 2 ГБ, 32 ГБ, microSDHC, 5 Мп, сірий

5 499.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Планшет ASUS ZenPad 10 “2 / 32GB WiFi Grey (Z301M-1H033A) -стильний дизайн ASUS ZenPad 10 заснований на поєднанні сучасних тенденцій з практичністю. Ці планшети представляють собою високотехнологічні пристрої з мінімумом зайвих деталей.

Модні тренди
Стильний дизайн Asus ZenPad 10 заснований на поєднанні сучасних тенденцій з практичністю. Цей планшет є високотехнологічний пристрій з мінімумом зайвих деталей.

Чудове зображення
Asus VisualMaster – це загальна назва комплексу апаратних і програмних засобів поліпшення зображення за рахунок оптимізації безлічі параметрів, включаючи контрастність, різкість, перенесення кольорів, яскравість. ASUS VisualMaster – запорука барвистою і реалістичною картинки на екрані планшета.

Інтелектуальна оптимізація контрастності
Оптимізація контрастності служить для більш точної передачі відтінків в найяскравіших і найтемніших ділянках зображення.

Оптимізація різкості
Збільшення деталізації робить зображення на екрані планшета більш реалістичним.

Неймовірний звук
За чудове звучання планшетів ZenPad відповідають передові аудіотехнології DTS-HD Premium Sound і SonicMaster.

Ти побачиш те, що приховано
У камері Asus ZenPad 10 з технологією PixelMaster використовуються ексклюзивні програмні алгоритми і кращі оптичні компоненти для отримання неймовірних за якістю знімків.

Оновлений інтерфейс ZenUI
Новий планшет Asus отримав оновлений інтерфейс ZenUI, який став ще більш зручним, практичним і легким у використанні. ZenUI не тільки надає всю потрібну інформацію в зручному для сприйняття вигляді, але і робить це максимально красиво.

Чудове зображення
ASUS VisualMaster – це загальна назва комплексу апаратних і програмних засобів поліпшення зображення за рахунок оптимізації безлічі параметрів, включаючи контрастність, різкість, перенесення кольорів, яскравість. ASUS VisualMaster – запорука барвистою і реалістичною картинки на екрані планшета.

Інтелектуальна оптимізація контрастності
Оптимізація контрастності служить для більш точної передачі відтінків в найяскравіших і найтемніших ділянках зображення.

Оптимізація різкості
Збільшення деталізації робить зображення на екрані планшета більш реалістичним.

Неймовірний звук
Планшет ASUS ZenPad 10 “2 / 32GB WiFi Grey (Z301M-1H033A) підтримує технології DTS Headphone: X і DTS-HD Premium Sound для відтворення віртуального звуку формату 7.1 через навушники або вбудований динамік планшета.

PixelMaster використовуються ексклюзивні програмні алгоритми і кращі оптичні компоненти для отримання неймовірних за якістю знімків.
Детальніше про технологію PixelMaster

Назва компанії ASUS походить від слова Pegasus (Пегас) – так звали крилатого коня з давньогрецької міфології, символу натхнення в творчості і науці. Ім’я ASUS втілює в собі силу, дух творчості і чистоту, з якими у сучасного покоління асоціюється цей величний і сміливий міфічний герой. З кожним новим продуктом, компанії ASUS підкоряються всі нові вершини в якості і інноваціях. Компанія ASUS постійно прагне до технологічного і естетичної досконалості пропонуючи інновації.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Планшет ASUS ZenPad 10″ 2/32GB FullHD WiFi Grey (Z301MF-1H023A)”

Поки що нема відгуків.