Накопичувач SSD M.2 256GB MICRON (MTFDDAV256TBN-1AR1ZABYY)

Артикул: MTFDDAV256TBN-1AR1ZABYYКод товару:

для комп’ютера, для ноутбука, SATA 6Gb/s, 530Mb/s, 500Mb/s, 1.5 млн. годин

2 713.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Накопичувач SSD M.2 256GB MICRON (MTFDDAV256TBN-1AR1ZABYY)
MICRON – вже давно є синонімом надійності і високої продуктивності. Досвід компанії в технології процесу NAND дозволяє оптимізувати продуктивність і довговічність твердотільних накопичувачів.

Дика швидкість.
Накопичувач SSD M.2 256GB MICRON пропонує для будь-яких рішень швидку швидкість читання і запису. SSD-накопичувачі виготовляються з використанням інноваційної архітектури 3D V-NAND, в якій осередки мають циліндричну форму, яка усуває взаємні перешкоди, а збільшення ємності досягається за рахунок розташування їх у кілька шарів – без шкоди для надійності зберігання даних і швидкості роботи. Конструкція дозволяє створити пам’ять, одночасно ємну, швидку і надійну, подолавши всі основні недоліки традиційної планарной NAND-архітектури.

Новітній і найкращий.
Накопичувач SSD M.2 256GB MICRON забезпечує більш швидке завантаження і роботу додатків для користувачів. З низькою потужністю, малою вагою і міцністю, він володіє високошвидкісної синхронної TLC NAND, передовою технологією контролера, оптимізованим NAND управлінням, і SATA 6 Гбіт / с. Покращує передачу даних в ресурсоємних додатках (з точки зору пропускної здатності), таких як аудіо і відео. Експерт в пам’яті. Висока якість засноване на провідних сучасних NAND медіа компанії Micron.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Накопичувач SSD M.2 256GB MICRON (MTFDDAV256TBN-1AR1ZABYY)”

Поки що нема відгуків.

Vendor Information