Накопичувач SSD 2.5″ 1.6TB Kingston (SEDC400S37/1600G)

Артикул: SEDC400S37/1600GКод товару:

для комп’ютера, для ноутбука, SATA 6Gb/s, 555Mb/s, 510Mb/s, 2 млн.годин

24 331.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

SSD DC400 Kingston забезпечує стабільну продуктивність додатків і низьку затримку в широкому спектрі операцій читання/ запису, а також стандартну і персоналізовану резервну область для підвищення кількості операцій введення/виводу в випадковому порядку, що робить його ідеальним рішенням для центрів обробки даних. Вбудоване ПЗ корпоративного рівня оптимізує затримки і дозволяє DC400 забезпечувати стабільно низький час доступу до даних при навантаженнях постійного рівня. Всі моделі забезпечують надійність корпоративного рівня з наскрізним захистом каналу даних, SmartECC, SmartRefresh і захистом від відключення живлення на основі вбудованого ПЗ.

Переваги:
– Зниження затримки роботи додатків — Зниження часу очікування і підвищення продуктивності додатків.
– Наднадійність — DC400 призначений для захисту ваших даних. Завдяки інтегрованим функціям, починаючи захистом ECC, закінчуючи обмеженням збоїв читання, накопичувач забезпечує комплексний захист даних.
– Захист від збоїв живлення на основі вбудованого ПЗ — Зниження імовірності пошкодження даних при раптовому відключенні живлення завдяки захисту від відключення живлення на основі вбудованого ПЗ.
– Легендарна служба підтримки Kingston — Всесвітня служба технічної підтримки Kingston надає своїм клієнтам найвищу якість післяпродажної підтримки.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Накопичувач SSD 2.5″ 1.6TB Kingston (SEDC400S37/1600G)”

Поки що нема відгуків.