Квадрокоптер Xiaomi Mitu Mini Drone White (YKFJ01FM)

Артикул: YKFJ01FMКод товару: U0340871

вага – 88 г, максимальний час польоту – 10 хвилин, камера – з камерою

2 499.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Квадрокоптер Xiaomi Mitu Mini Drone White (YKFJ01FM)

Квадракоптер MITU хоч і невеликий, але досить швидкий дрон, який розроблений для розваг дітей віком від 14 років. Управляється дрон MITU за допомогою програми на смартфоні і має ряд гідних характеристик:

Оснащений ІК-датчиками, які визначають перешкоди на шляху. Має точну систему управління і адаптацію для виконання повітряних трюків. Обладнаний потужною 720P HD камерою та внутрішньою пам’яттю на 4 ГБ.

Злітає і приземляється одним натисканням кнопки. Дальність взаємодії з ПДУ (в якості якого виступає смартфон) – до 50 метрів. Максимальна висота польоту – до 25 метрів. 4 швидкісних режиму і потужний процесор.

MITU дрон відмінно тримає “рівновагу” в повітрі, має 4 швидкісних режими і здатний виконувати складні повітряні трюки. За роботу пристрою відповідає чотирьохядерний процесор і п’ять ІК-датчиків. Процесор дуже швидко обробляє отримані дані і здійснює необхідні маневри за дуже короткий проміжок часу. Квадракоптер MITU оснащений акумулятором ємністю 920 мАг, якого достатньо на 10 хвилин польоту.

Зйомка в режимі реального часу. Дітям буде цікаво проводити командні битви в повітрі, особливо якщо перейти в режим польоту з видом від першої особи (FPV). У цьому режимі ви зможете побачити картинку з камери MITU, яка в режимі реального часу передається по Wi-Fi на екран смартфона.

Щоб уникнути зіткнення, в пристрій інтегровані датчики, які не дозволять квадракоптерам MITU зіткнутися один з одним. Виготовлений дрон з ударостійкого пластику. Важить квадракоптер всього 88 г, тому ви з легкістю можете взяти його з собою.

Вільний політ на великі відстані. Невеликий, але спритний дрон створений для розваг. Підходить для дітей віком від 14 років. Володіє гідними льотними якостями. Управляється за допомогою функціонального ДУ пульта.

Адаптований для виконання трюків. Демонструє відмінну стійкість в повітрі і легко піддається управлінню. Має чотири швидкісних режиму. Дуже добре підходить для складних трюків і навіть командних боїв.

Оснащений потужною електронікою. Роботу квадрокоптера повністю контролює 4-х ядерний процесор і 5 інфрачервоних датчиків. Він швидко обробляє дані і реагує на команди в лічені частки секунди. Він оснащений ємним акумулятором, запасу енергії в якому вистачає на 10 хвилин вільного польоту.

Можна використовувати для командного бою. Електроніка здатна забезпечити повну імітацію повітряних боїв. За безпеку машини в повній мірі відповідають датчики, які дозволяють противникам зіткнутися один з одним.

Як пульт управління використовується смартфон. Він дозволяє не тільки контролювати політ, але і отримувати всю необхідну інформацію з місцевості. Високоякісне відео в реальному режимі часу – дрон оснащений камерою HD 720P і внутрішньою пам’яттю об’ємом 4 Гб.

Має невеликі розміри. Підстава без урахування гвинтів становить всього 11 см в діаметрі. Вага не перевищує 88 м Квадрокоптер легко возити з собою і розважатися в будь-який зручний час. Простий дизайн забезпечує високі льотні характеристики. Цілісний обтічний корпус гарантує не тільки відмінні льотні характеристики, а й високу міцність виробу. При падінні з невеликої висоти завжди залишається цілим.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Квадрокоптер Xiaomi Mitu Mini Drone White (YKFJ01FM)”

Поки що нема відгуків.