Комп’ютер INTEL NUC i5-6260U (BOXNUC6I5SYH)

Артикул: BOXNUC6I5SYHКод товару:

Intel Core i5-6260U (1.8-2.90 GHz), 1 x RJ45, 115 х 48 х 111 мм, 2 x SATA III , 1 x M. 2, 2 слоти SODIMM DDR4, 6xUSB 3.0, Intel Iris Graphics 540, без операційної системи

12 027.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Комп’ютер INTEL NUC оснащений процесором Intel 6-го покоління з новою архітектурою Intel. Графіка Intel Iris™ 540 з підтримкою формату 4K забезпечує чудову роздільну здатність для ігор і домашнього кінотеатру.

Комплект NUC6i5SYH має простір для установки 2,5-дюймового накопичувача, який забезпечує зберігання даних, або твердотільного накопичувача M. 2, підтримує обмін даними на блискавичній швидкості. Комплект NUC6i5SYH, розроблений для ОС Windows 10, має достатню продуктивність для потокової трансляції мультимедіа, управління електронними таблицями або для створення презентацій.

Домашні розваги
Повнорозмірний порт HDMI дозволить вам перетворити систему Intel® NUC в повноцінну домашню розважальну систему.

Ігри
З Intel® NUC ви зможете грати в казуальні ігри без затримок.

Продуктивна робота
Чи працюєте ви з відео або музикою, редагуєте анімації або фото — Intel® NUC допоможе вам робити більше з меншими витратами.

Цифрова інформаційна панель
Скористайтеся системою Intel® NUC і перетворіть будь-який дисплей в повнофункціональну цифрову інформаційну панель.

Системи відеоспостереження
Ведіть моніторинг в своєму будинку або в приміщеннях компанії за допомогою Intel® NUC.

Потужна мініатюрна система
Intel® NUC — це міні-ПК у форм-факторі 10 x 10 см, що володіє потужністю настільного комп’ютера, з безліччю функцій для розваг, ігор та продуктивної роботи.

Оптимізоване енергоспоживання
Система Intel® NUC забезпечить ефект повного занурення у світ мультимедіа і малий час відгуку при меншому енергоспоживанні, ніж у повнорозмірного ПК.

Гнучкість для майбутнього зростання
Завдяки портативним розмірами і простоті установки Intel® NUC можна легко додавати пристрою і проводити швидке масштабування залежно від зміни вимог до продуктивності.

Широкі функціональні можливості
Різні конфігурації і функції, наприклад, підтримка Wi-Fi і додаткові порти, надають вам можливість додавати Intel® NUC залежно від конкретних потреб у продуктивності.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер INTEL NUC i5-6260U (BOXNUC6I5SYH)”

Поки що нема відгуків.