Комп’ютер HP ProDesk 400 G4 MT (1QN36ES)

Артикул: 1QN36ESКод товару:

Корпоративні, Intel Core i5-7500 (3.4 GHz), Intel H270, 1 x RJ45, 170 x 274 x 338 мм, 180 Вaт, 4 Gb DDR4, 4 x USB3.1, 4xUSB 2.0, Intel HD Graphics, SSD 256GB, Windows 10 Pro

21 954.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Максимальна віддача від інвестицій. Зростання бізнесу, а не витрат. HP ProDesk 400 G4 забезпечує можливості розширення ПК у відповідності з поточними та майбутніми бізнес-завданнями. Розвиток бізнесу при зниженні сукупної вартості володіння обладнанням — розумне вкладення коштів.

Налаштуйте так, як вам зручно
Привабливий зовнішній вигляд і висока продуктивність. Стильний дизайн і додаткова гнучкість у використанні різних конфігурацій обладнання. Все, що вам потрібно для роботи, за доступну ціну.

Процесори нового покоління допомагають виконувати завдання легко і ефективно. Процесори Intel характеризуються потужним чіпсетом і засобами підтримки, а також надійною пам’яттю.

Впевнене адміністрування за допомогою таких програм, як HP Support Assistant: задоволення від розгортання системи та управління нею.

Більше можливостей, менше витрат
Відкрийте широкі можливості для розширення і модернізації системи при низькій вартості володіння.

На цей комп’ютер можна покластися. Платформа бізнес-класу, 12-місячний життєвий цикл і 115 000 годин випробувань на надійність.

Негативний вплив на навколишнє середовище знижується завдяки використанню ПК, зареєстрованого в EPEAT Gold.

Надійний захист
Програма HP Client Security захищає дані і паролі. Тепер до її складу входить і програма HP Trust Circles, яка обмежує доступ до важливих файлів, надаючи його тільки авторизованим користувачам.

Постійна готовність до роботи. Технологія HP BIOS Protection забезпечує розширений захист від вірусних атак на BIOS і від інших загроз безпеки. Вона також призначена для запобігання втрати даних і зниження часу простоїв.

Зберігайте важливу інформацію в безпечному місці. Програма HP Trust Circles допомагає захистити дані, надаючи доступ до важливих файлів тільки авторизованим користувачам.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер HP ProDesk 400 G4 MT (1QN36ES)”

Поки що нема відгуків.