Комп’ютер HP 260 G2 DM (2TP31ES)

Артикул: 2TP31ESКод товару:

Неттопи, Intel Celeron 3855U, 1 x RJ45, 2xUSB 2.0, 4GB, 4xUSB 3.0, DOS, Intel HD Graphics 510, SSD128GB

8 186.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Недорогий компактний ПК HP 260 Desktop Mini володіє всіма необхідними функціями і можливостями розширення. Надійність роботи, що не вимагає додаткових витрат. Комплект поставки включає все необхідне: готовий до роботи і доступний за ціною ПК Desktop MIni і додаткові приналежності. Додатково можна придбати необхідні послуги HP.

Компактна конструкція і універсальність. Пристрої Desktop Mini поєднують в собі функціональність, компактність і гнучкі можливості установки. Вони також підтримують різні додаткові приналежності і володіють широкою областю застосування: від настільних комп’ютерів до систем електронних інформаційних табло. За рахунок додаткових аксесуарів і можливостей розширення продукти однієї лінійки пристроїв HP 260 Desktop Mini можуть успішно застосовуватися в найрізноманітніших робочих середовищах.

Енергозберігаючі процесори, які споживають практично вдвічі менше енергії, ніж інші міні-комп’ютери, що дозволять скоротити витрати на енергоспоживання. Гнучкість застосування – Додаткові приналежності HP Desktop Mini надають широкі можливості масштабування і підключення. Пристрій підтримує можливість розширення системи зберігання і підключення до пристроїв попередніх поколінь завдяки модулям розширення. Безпечні кріплення дозволяє надійно встановити пристрій, а підставка і робочі центри — звільнити місце на робочому столі.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер HP 260 G2 DM (2TP31ES)”

Поки що нема відгуків.