Комп’ютер GIGABYTE GAMING BRIX (GB-BNi5HG6-1060)

Артикул: GB-BNi5HG6-1060Код товару:

Ігрові, Intel Core i5-7300 (2.5GHz), Intel HM175, 1 x RJ45, 1 x USB 3.1 (type-C), 1xUSB 3.1, 2 слоти SODIMM DDR4, 220 x 110 x 110 мм, 3xUSB 3.0, GeForce GTX 1060 6 ГБ, без операційної системи, Немає, можна встановити 1x SATA 6 Gb/s або 1x M. 2

32 835.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Gigabyte Brix — це ультракомпактна обчислювальна платформа нового покоління від Gigabyte, яку можна використовувати в якості універсального медіацентра або додаткової домашньої системи. Оформлений в стильному чорному алюмінієвому корпусі, витончений Gigabyte Brix легше і компактніше аналогів.

Нове покоління ультракомпактних обчислювальних платформ
Міні-ПК Gigabyte Brix – це універсальний DIY-комплект для самостійної збірки, який поставляється разом з сучасним ЦП Intel. Переосмислення концепції проектування мініатюрних ПК, дозволило інженерам Gigabyte створити повнофункціональний комп’ютер, який вміщується на долоні, і в той самий час надає користувачеві можливість підключити до системи сучасні монітори і периферійні пристрої без будь-яких обмежень. Brix – ідеальне рішення для втілення концепції HTPC, повноцінний ПК для дому та офісу, а крім того – справжня знахідка для комерційного застосування, наприклад в якості цифрового рекламного кіоску.

Гнучке і компактне рішення для самостійної збірки
Ультракомпактний ПК Brix поставляється у вигляді DIY-комплекти для самостійної збірки разом з бездротовим Wi-Fi модулем і роз’ємом Mini PCIe, а також мережевим кабелем і зовнішнім блоком живлення, який задовольняє вимогам діючих на локальному ринку стандартів. Для початку роботи користувачеві залишається тільки встановити SO-DIMM модуль ОЗУ пам’яті та накопичувач. У цій частині розробник виробу проявляє певну гнучкість, пропонуючи власнику Brix самому визначити необхідний обсяг оперативної пам’яті і ємність диска, рекомендуючи доступні на ринку сертифіковані і вже перевірені на сумісність комплектуючі.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер GIGABYTE GAMING BRIX (GB-BNi5HG6-1060)”

Поки що нема відгуків.