Комп’ютер GIGABYTE BRIX (GB-BACE-3160)

Артикул: GB-BACE-3160Код товару:

Неттопи, Intel Celeron J3160 (1.6 ГГц), 4xUSB 3.0, Intel HD Graphics, no HDD, без операційної системи, Пам’ять не встановлена

4 119.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Міні-ПК Gigabyte Brix – це універсальний DIY-комплект для самостійної збірки, який поставляється разом з сучасним ЦП Intel. Переосмислення концепції проектування мініатюрних ПК, дозволило інженерам Gigabyte створити повнофункціональний комп’ютер, який вміщується на долоні, і в той самий час надає користувачеві можливість підключити до системи сучасні монітори і периферійні пристрої без будь-яких обмежень. Brix – ідеальне рішення для втілення концепції HTPC, повноцінний ПК для дому та офісу, а крім того – справжня знахідка для комерційного застосування, наприклад в якості цифрового рекламного кіоску.

Оснащений цифровими відеоінтерфейси VGA і HDMI, міні-ПК передбачає можливість підключення до комп’ютера одночасно двох дисплеїв, що дозволяє позиціонувати Brix в якості ідеального домашнього або ПК широкого профілю для вирішення спеціалізованих завдань, зокрема для продуктивної роботи з промисловими або комерційними додатками, які вимагають підключення декількох моніторів.

Ультракомпактний ПК Brix поставляється у вигляді DIY-комплекти для самостійної збірки разом з бездротовим Wi-Fi модулем і роз’ємом Mini PCIe, а також мережевим кабелем і зовнішнім блоком живлення, який задовольняє вимогам діючих на локальному ринку стандартів. Для початку роботи користувачеві залишається тільки встановити SO-DIMM модуль ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті та накопичувач. У цій частині розробник вироби проявляє певну гнучкість, пропонуючи власнику Brix самому визначити необхідний обсяг оперативної пам’яті і ємність диска, рекомендуючи доступні на ринку сертифіковані і вже перевірені на сумісність комплектуючі.

В комплект поставки Brix входить кріплення VESA, за допомогою якого можна встановити міні-ПК на задній стінці монітора або HD-телевізора, не порушуючи звичного зовнішнього вигляду цих пристроїв. Це дуже елегантний спосіб перетворити будь VESA-сумісний дисплей або телевізор в повнофункціональний комп’ютер і компактний кіоск цифрової реклами.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер GIGABYTE BRIX (GB-BACE-3160)”

Поки що нема відгуків.