Комп’ютер Dell Precision Tower 3620 S2 (210-AFLI S2)

Артикул: 210-AFLI S2Код товару:

Робочі станції, Intel Core i7-7700 (3.6 – 4.2 ГГц), 1 x RJ45, 16GB, 1TB + SSD 256GB, 2 х PS/2, 4xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, COM, Intel HD Graphics 630, Windows 10 Pro

45 271.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Комп’ютер Dell Precision Tower 3620 S2 (210-AFLI S2)
Він перевершить всі ваші очікування. Велика потужність, ніж ви могли собі уявити. Dell Precision 3620 – компактна і недорога робоча станція в своєму класі з сертифікацією незалежних постачальників ПО.
Висока продуктивність
Швидкість – це м’яко сказано. Процесор Intel Core забезпечує блискавичну і стабільну продуктивність, дозволяючи вам легко справлятися з ресурсоємними завданнями.
Довірте їй свою роботу
Сертифікація від незалежних постачальників ПО (ISV). Робоча станція Precision пройшла необхідне тестування і забезпечує безперебійну роботу ресурсоємних додатків, якими ви користуєтеся щодня.
Продумана конструкція, тепер доступна в двох розмірах
Робоча станція забезпечує високу продуктивність в умовах обмеженого простору.
Корпус Mini-Tower
Мініатюрність системи і можливість модернізувати її в міру зростання бізнесу, робить це рішення ідеальним для компаній з обмеженим робочим простором, яким потрібна максимальна потужність і можливості розширення.
Довірте їй свою роботу. Сертифікація від незалежних постачальників ПО (ISV) .Робоча станції Precision пройшли необхідне тестування і забезпечують безперебійну роботу ресурсоємних додатків, якими ви користуєтеся щодня.
Реалізуйте доступний потенціал. Інструмент Precision Optimizer в поєднанні з централізованим управлінням на базі SCCM дозволяє не тільки використовувати стандартні заводські параметри, але і здійснювати тонке налаштування системи, оптимізуючи роботу додатків з сертифікацією незалежних постачальників ПО і збільшуючи таким чином ефективність і продуктивність вашої системи.
Масивний обсяг пам’яті. Ви зможете легко зберігати, передавати і запускати великі і складні тривимірні моделі, мультимедіа та відеофайли завдяки високошвидкісної та надійної пам’яті DDR4.
Замок і ключ – в ваших руках. Доступні диски з самошифрування (SED) з сертифікацією FIPS допоможуть зменшити ризики, пов’язані з безпекою і несанкціонованим доступом.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер Dell Precision Tower 3620 S2 (210-AFLI S2)”

Поки що нема відгуків.