Комп’ютер Dell OptiPlex 3046 MT (210-MT3046-i3W)

Артикул: 210-MT3046-i3WКод товару:

Для роботи та навчання, Intel Core i3-6100 (3.7 ГГц), Intel H110, 1 x PS/2, 240 Вaт, 4 Gb DDR4, 4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 500GB, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro

17 951.00 грн.

Немає в наявності

Порівняти

Опис

Невеликий комп’ютер.Системи оснащені процесорами Intel® Core™ шостого покоління.
Підтримка двох дисплеїв. Можливості підключення через порти DisplayPort, HDMI і опціональний роз’єм VGA забезпечують більше екранного простору для ваших завдань.
До 16 Гбайт пам’яті з технологією DDR4.
Доступні широкі можливості налаштування систем та зміни параметрів BIOS у відповідності з потребами корпоративних ІТ-інфраструктур.
Пакет Dell Client Command Suite містить безкоштовні багатофункціональні інструменти, які дозволяють автоматизувати налаштування параметрів BIOS і конфігурацію парку настільних ПК.
Заводська установка з пакетом Dell Command | Update автоматично надає оновлення.
Рішення системного управління Dell KACE допоможуть впоратися з найскладнішими завданнями з обслуговування ІТ-інфраструктури.
Кращі функції безпеки вже в комплекті
Найбільш захищені в світі настільні комп’ютери оснащені обладнанням і програмним забезпеченням Dell Data Protection, підтримують додаткові необов’язкові функції.
Централізоване віддалене керування. Система Dell Data Protection | Encryption дозволяє при першому ж запуску забезпечити відповідність нормативним вимогам і захистити дані на будь-яких пристроях.
Забезпечте доступ до ваших даних тільки авторизованим користувачам за допомогою смарт-карти з сертифікацією FIPS 201, считивателей відбитків пальців і безконтактних зчитувачів смарт-карт.
Захищене зберігання облікових даних. Модуль TPM стандарту FIPS 140-2 і Dell ControlVault забезпечують додатковий рівень апаратного захисту, ізолюючи паролі і облікові дані користувачів на окремо керованої мікросхемі.
Система Dell Data Protection | Protected Workspace запускає програми в виртуализированном контейнері, дозволяє відновити безпечне середовище всього за 20 сек.
Забезпечення безпеки через загальну консоль. Пакет Dell Data Protection | Endpoint Security Suite підтримує комплексний захист від загроз, контроль доступу, автентифікація та шифрування з централізованим управлінням.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук про “Комп’ютер Dell OptiPlex 3046 MT (210-MT3046-i3W)”

Поки що нема відгуків.